Principy ochrany soukromí na [SPOLAK]

Naše stránky [SPOLAK] přizpůsobujeme na míru vám. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout.

Jízdní řády, výluky

  • www.jizdnirady.cz – vyhledavač v jízdních řádech veřejné dopravy IDOS. Pracuje s jízdními řády spojů drážní, autobusové a městské dopravy.
  • www.iidol.cz – integrovaný dopravní systém IDOL, provozuje KORID LK, Koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje. Přehled aktuálních informací: výluky, uzavírky, jízdní řády.
  • www.swieradowzdroj.pl – jízdní řády bezplatné víkendové linky mezinárodní městské veřejné dopravy Świeradów-Zdrój – Nové Město pod Smrkem

Dopravní informace – uzavírky, nehody

Aktuální informace o nesjízdných úsecích silnic naleznete na webu www.dopravniinfo.cz, www.mapy.cz nebo www.tudyne.cz. Bohužel ne na všech portálech se vždy zobrazí všechna existující dopravní omezení, proto je lépe projít více portálů.

Aktuální výluky na železnici lze sledovat na webu Českých drah - výluky. Informace o autobusové dopravě naleznete na stránkách www.csadlb.cz. Integrované informace o omezeních železniční a autobusové dopravy v Libereckém kraji najdete na www.iidol.cz.

Další informace