Aktuální hlášení rozhlasu:

Vážení spoluobčané, byla spuštěna služba Mobilního Rozhlasu - https://nmps.mobilnirozhlas.cz/.

Díky službě Mobilního Rozhlasu s Vámi budeme komunikovat moderně a efektivně. Občané, kteří se do Mobilního Rozhlasu zaregistrují, od nás budou dostávat důležité informace o dění, a to prostřednictvím SMS, e-mailů nebo zpráv do aplikace.

Co vám přinese registrace do Mobilního Rozhlasu?

 • Novinky z úřadu přímo do telefonu
 • Upozornění na krizové situace - výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, atd. 
 • Pozvánky na sportovní a kulturní akce
 • Pozvánky na brigády dobrovolníků, kteří rádi v obci pomáhají

Registrace je zdarma. V registračním procesu si můžete nastavit, jaké informace vás zajímají. Vaše údaje budou v bezpečí v souladu s GDPR obecným nařízením o ochraně osobních údajů. 

Jak se zaregistrovat? 

 1. Přes webovou stránku https://nmps.mobilnirozhlas.cz/
 2. Přes mobilní aplikaci Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko
 3. Vyplněním registračního letáku a předáním na úřad města

K čemu slouží Mobilní Rozhlas

Mobilní Rozhlas není pouze moderní obdobou klasického obecního rozhlasu. Nabízí občanům mnohem víc. Kombinuje možnost rozesílek SMS zpráv, hlasových zpráv, e-mailů a zpráv do aplikace, čímž umožňuje přímou komunikaci mezi obecním úřadem a občany. Důležitá zpráva vás tedy zastihne, ať už jste kdekoli.

Co může nabídnout chytře komunikující obec?

 • Neunikne vám žádná důležitá informace, i když jste třeba v práci nebo na dovolené
 • Sami si volíte, jaké informace chcete dostávat
 • Můžete jednoduše pomáhat sousedům - třeba při hledání ztracených věcí nebo zatoulaných zvířat
 • Více peněz na důležité věci – Mobilní Rozhlas je levné a efektivní řešení obecní komunikace
 • Do SMS zpráv budou zasílány pouze důležité krizové informace

Proč se zapojit

Do chytré komunikace se svou obcí se snadno můžete zapojit i vy. Stačí se do systému zaregistrovat a nastavit si preference toho, jaké informace chcete od své obce získávat. Budete tak dostávat skutečně jen ty zprávy, které vás budou zajímat. Registrovat se můžete online na webu obec.mobilnirozhlas.cz („odebírat informace“), přes aplikaci v telefonu, nebo vyplněním tištěného formuláře na svém Obecním úřadu.

Díky zapojení do systému budete moci od obce dostávat důležitá upozornění, přičemž starostové mají možnost cílit zprávy i třeba dle bydliště občana. Pokud například ve vaší ulici bude plánována odstávka. Občany, kterých se odstávka netýká, naopak žádné zprávy obtěžovat nebudou.

Kromě zpráv o zajímavých kulturních akcích či praktických upozornění na odstávku, havárii nebo blokové čištění je Mobilní Rozhlas skvěle využitelný i v případě krizových situací. Obec může občany varovat před nebezpečím.

Podstatou Mobilního Rozhlasu je, aby se potřebné informace vždy dostaly k příjemci. Je totiž velký rozdíl mezi pouhým zveřejněním informace a jejím reálným doručením a přečtením ze strany občana. Zapojte se tedy a ujistěte se, že Vám již z dění v obci nic neunikne.